SALE

Велосипед жіночий Україна Лелека 28" Дамський велосипед з кошиком для зберігання Якісний жіночий велосипед
5 325 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 251-51-01
Viber Whatsapp Telegram- +380 (98) 307-07-07
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед жіночий Україна Лелека 28" Дамський велосипед з кошиком для зберігання Якісний жіночий велосипед
Велосипед "Україна Лелека 28" - це жіночий велосипед посиленої комплектації, призначений для їзди нерівними дорогами і з великими навантаженнями.
Характеристики:
- Розмір колеса: 28"
- Рама: Сталь
- Вилка: Сталь
- Переднє гальмо: Ні
- Заднє гальмо: Гальмівна втулка, ножний
- Шатуни: Сталь, під клинок
- Кількість швидкостей: 1
- Ланцюг: Майя
- Каретка: На промисловому підшипнику
- Педалі: Сталеві, протиковзкі гумові вставки
- Передня втулка: Сталь
- Задня втулка: Сталь, тип ХВЗ на вибір
- Тип обода: Сталь, фарбовані
- Покришка: 28 x 1,75 (622-45)
- Кермо: Сталь, хром
- Винос керма: Сталь, регульований за висотою.
- Підсідельна труба: Сталь
- Крила: Сталь, фарбовані
- Багажник: Сталь, фарбований із пружиною
Габаритні розміри заводської упаковки:
- довжина: 1400 мм
- висота: 800 мм
- ширина: 200 мм
- вага: 20 кг.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Колір | Бордовий |
| Вага | 16 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 90 кг |
| Рік випуску | 2021 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 325 ₴
