
Велосипед чоловічий Україна Лелека 28" Велосипед для міста Велосипед з рамою Велосипед з чоловічою рамою
5 250 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 251-51-01
Viber Whatsapp Telegram- +380 (98) 307-07-07
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед чоловічий Україна Лелека 28" Велосипед для міста Велосипед з рамою Велосипед з чоловічою рамою
Велосипед "Україна Лелека" ХВЗ 28" - це класичний дорожній велосипед, призначений для їзди містом і заміських прогулянок. Він вирізняється міцною сталевою рамою, зручною посадкою і надійними гальмами.
Характеристики:
- Розмір колеса: 28"
- Рама: Сталь
- Вилка: Сталь
- Переднє гальмо: Ні
- Заднє гальмо: Гальмівна втулка, ножне
- Шатуни: Сталь, під клинок
- Кількість швидкостей: 1
- Ланцюг: Майя
- Каретка: На промисловому підшипнику
- Педалі: Сталеві, протиковзкі гумові вставки
- Передня втулка: Сталь
- Задня втулка: Сталь, тип ХВЗ
- Тип обода: Сталь, фарбовані
- Покришка: 28 x 1,75 (622-45)
- Кермо: Сталь, хром
- Винос керма: Сталь, регульований за висотою.
- Підсідельна труба: Сталь
- Крила: Сталь, фарбовані
- Багажник: Сталь, фарбований із пружиною
- Габаритні розміри заводської упаковки:
- довжина: 1400 мм3
- висота: 800 мм3
- ширина: 200 мм3
- вага: 20 кг.
Комплектація:
- Економ 2230 (каретка під клин, втулка черв'як)
- Стандарт 2470 (каретка під квадрат, втулка п'ятерик)
- Люкс 2570 (каретка під квадрат, втулка п'ятерик Чехія, метал захист ланцюга)
- Супутник 2750



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 16 кг |
| Максимальна вага | 85 кг |
| Рік випуску | 2021 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Багажник | Так |
| Материал обода | Сталь |
| Педали | Комбіновані |
| Кермо | Вигнутий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 250 ₴


