Ручний оптоволоконний зварювальний апарат доступний у 3 комплектаціях: 1000 Вт, 1500 Вт і 2000 Вт. Довжина оптоволокна — 15 м. перевага цієї моделі в рухливості та можливості зварювати вироби на будь-якій поверхні. Розмір теплової деформації невеликий, зона термічного впливу вузька та глибока. Висока швидкість охолодження дає змогу отримати тонкий шов і міцне з'єднання. Брак витратних матеріалів, невеликий розмір, гнучке оброблення, низькі витрати на експлуатацію й обслуговування — додаткові переваги.
Сфери застосування:
1. Машинобудування/прилаштування/електроніка.
2. Медична промисловість.
3. Виготовлення ювелірних прикрас.
4. Текстильна промисловість.
5. Реклама та сувеніри.
Характеристики пристрою:
| Потужність | 1000 Вт, 1500 Вт, 2000 Вт |
| Якість променя | 1080 нм |
| Частота | 50 Гц-5 кГц |
| Регулювання потужності | 10%-100 %. |
| Якість променя | 1,1 |
| Живлення | 220 В 10%/50 Гц/4 A |
| Охолодження | Вбудоване |
| Керування | Ручний + робочий стіл XY |
| Габарити та вага нетто | 104*60*120 см, 200 кг |
Купуйте ручний лазерний волоконний зварювальний апарат 1 кВт/2 кВт у «Титан Технікс». За бажанням клієнта можливі модифікації конструкції.
Вся продукція на 100% якісна, покупка супроводжується гарантією. Післягарантійний сервіс здійснюється для всіх клієнтів 24/7.
С ув. Колектив ТОВ «Титан Технікс» Titan Techniks LLC
- Ціна: 280 000 ₴










