SALE

Велосипед чоловічий Україна ХВЗ 28" Якісний чоловічий велосипед Класичний чоловічий велосипед
5 195 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 251-51-01
Viber Whatsapp Telegram- +380 (98) 307-07-07
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед чоловічий Україна ХВЗ 28" Якісний чоловічий велосипед Класичний чоловічий велосипед
Велосипед ХВЗ Україна 28" - це класичний дорожній велосипед, призначений для їзди містом і заміських прогулянок.
Дорожній велосипед класичний, 28 колесо, захист ланцюга, нейлонові покришки, гарний накат, дуже гарний варіант у різних комплектаціях і кольорах (синій, зелений, бордо).
Комплектація:
- Стандарт: каретка на пром підшипниках, задня втулка черв'ячна, ціна 4250 гривень
- Посилений: каретка на пром підшипниках, спиця 3 мм, втулка п'ятірка 4650 гривень
- Люкс : каретка на пром підшипниках, втулка чеський п'ятерик 4950 гривень
Характеристики:
- Розмір колеса: 28"
- Рама: Сталь
- Вилка: Сталь
- Переднє гальмо: Ні
- Заднє гальмо: Гальмівна втулка, ножний
- Шатуни: Сталь, під клинок
- Кількість швидкостей: 1
- Ланцюг: Майя
- Каретка: На промисловому підшипнику
- Педалі: Сталеві, протиковзкі гумові вставки
- Передня втулка: Сталь
- Задня втулка: Сталь, тип ХВЗ на вибір
- Тип обода: Сталь, фарбовані
- Покришка: 28 x 1,75 (622-45)
- Кермо: Сталь, хром
- Винос керма: Сталь, регульований за висотою.
- Підсідельна труба: Сталь
- Крила: Сталь, фарбовані
- Багажник: Сталь, фарбований із пружиною
Габаритні розміри заводської упаковки:
- довжина: 1400 мм
- висота: 800 мм
- ширина: 200 мм
- вага: 20 кг.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вага | 15.5 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 90 кг |
| Рік випуску | 2021 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Багажник | Так |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Сталь |
| Кермо | Вигнутий |
| Кількість зірок | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 195 ₴
