Ультрафіолетовий (УФ) лазер - це холодний лазер. Використовується для надточної маркування й гравірування, особливо підходить для маркування упаковок з харчовою продукцією, фармацевтичних пакувальних матеріалів, микроперфорирования, високошвидкісного поділу скла, складної графічної різання кремнієвих пластин. Результат уф лазерного маркування й різання виходить точним. За винятком міді, УФ-лазер з довжиною хвилі 355 нм може поглинатися багатьма матеріалами.
Особливості:
1. Високоякісний світловий промінь, маленька точка фокусування, надтонка маркування.
2. Висока швидкість і ефективність.
4. Низьке енергоспоживання, екологічність, відсутність витратних матеріалів.
5. Невелика зона впливу, відсутність теплового ефекту і пропалів.
Області застосування:
Підходить для маркування більшості металевих і неметалевих матеріалів. Використовується у виробництві кераміки, окулярів, годин, ПК, електронних пристроїв, друкованих плат і панелей управління.
Характеристики пристрою:
| Потужність | 3 Вт, 5 Вт |
| Якість променя | 355 нм |
| Частота | 10-150 кГц |
| Глибина гравірування | 0.01-0.5 мм |
| Мінім. ширина лінії | 0.1 мм |
| Хв. величина символу | 0.15 мм |
| Точність | ±0.03 мм |
| Швидкість маркування | 7000 мм/с |
| Зображення | PLT, DXF, CDR, AI, DВG, etc. |
| ЗА | EZCAD |
| Площа маркування | 30В 100×100 мм |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Харчування | 220 В 10%/50 Гц/4 A |
| Охолодження | Водяне |
| Інтерфейс | USB |
| Ресурс лазера | 10000 годин |
| Windows | 7 |
| Габарити і вага | Верстат:150×95×65 см |
Матеріали:
| Матеріал | УФ-лазер |
| Алюміній |
|
| АБС-пластик |
|
| Вуглецева нанотрубка |
|
| Кольоровий дерлин |
|
| диаллилфталат |
|
| Скло |
|
| Нейлон |
|
| Пластик |
|
| Кераміка |
|
| Бумага |
|
| Меламиновая плита |
|
| Прессованный картон |
|
| Каучук |
|
| Деревянная фанера |
|
| Стекловолокно |
|
| Окрашенные металлы |
|
| Плитка |
|
| Пластик |
|
| Пробковые материалы |
|
| Акриловый камень |
|
| кремниевые пластины |
|
| Анодированный алюминий |
|
| Полиэтилен |
|
| Печатные платы |
|
Покупайте уф лазерный маркер 3 Вт, 5 Вт в «Титан Техникс». По желанию клиента возможны модификации конструкции.
Вся продукция на 100 % качественная, покупка сопровождается гарантией. Послегарантийный сервис осуществляется для всех клиентов 24/7.
С ув. Коллектив ООО «Титан Техникс» Titan Techniks LLC
- Ціна: 325 000 ₴

